Haber

AK Parti’nin Kırşehir’deki trend anketi tamamlandı

AK Parti’nin Kırşehir’in Kaman ve Akçakent ilçelerinde trend araştırması tamamlandı.

İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal ve İl Koordinatörü Halise Çiftçi, Kaman ve Akçakent ilçelerinde trend araştırmaları gerçekleştirdi.

Ünsal ve Çiftçi, Kaman ve Akçakent’te partililerle bir araya gelerek onların görüşlerini aldı ve ilçe başkanlığına değerlendirmelerde bulundu.

Daha sonra AK Parti heyeti, geçtiğimiz hafta Akçakent Yaylaözü köyünde müstakil evi yanan yaşlı çifti ziyaret ederek talep ve dileklerini aldı.

Ziyaretleri değerlendiren Ünsal, partinin ilke ve değerlerini en iyi temsil edecek, ilçelere fayda sağlayacak isimleri belirlemeye çalıştıklarını belirtti.

Partililerin sorunlarını ve görüşlerini dinlediklerini belirten Ünsal, “Geçen hafta yaşlı çiftimizin müstakil evi elektrik kontağından çıkan yangında yandı. En büyük tesellimiz ise yangının çıkmasıydı. Can kaybı yok. Bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Mağdurların aileleri ve ilgili kurumlarla görüştük, elimizden geldiğince onlara destek vereceğiz.” .” sözlerini kullandı.

haberdarende.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu