Haber

Hentbol A Milli Takımı İtalya ile Sakarya’da karşılaşacak

Sakarya’da milli heyecan yaşanacak. A Milli Hentbol Takımı, 1 Kasım Çarşamba günü yarın Serdivan’da mücadele edecek. Spor Arena’da İtalya ile karşılaşacaklar. Dünya Kupası’na katılmak için ön eleme maçı yapacak olan Milli Takım, hazırlıklarını Sakarya’da sürdürüyor.

Ev sahipliği yaptığı ulusal ve uluslararası etkinliklerle ‘Avrupa Spor Şehri’ unvanına sahip olan Sakarya’da milli heyecan yaşanacak. 2025 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri 1. Tur karşılaşmasında A Milli Hentbol Takımımız, yarın Serdivan Spor Salonu’nda İtalya ile karşılaşacak. Saat 18.00’de başlayacak karşılaşma canlı yayınlanacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden 6 sporcu millilerde

Sakarya Büyükşehir hentbol grubunun kısa sürede elde ettiği büyük başarı ile Sakarya’da hentbola olan ilgi arttı. Bu ilgi, 2025 Erkekler Dünya Hentbol Şampiyonası Avrupa Elemeleri’nde mücadele eden Hentbol A Milli Takımı’nı Sakarya’ya getirdi. A Milli Hentbol Takımı, Avrupa Elemeleri 1. Tur maçında yarın Serdivan Spor Salonu’nda İtalya ile karşılaşacak. Sakarya’ya gelen milli takım, hazırlıklarını Serdivan Spor Salonu’nda tam kadro sürdürüyor. Milli takımın tecrübeli ve gençlerden oluşan bir kadrosu var; Büyükşehir hentbol takımının başarılı sporcuları arasında Ramazan Döne, Taner Günay, İlkan Keleşoğlu, Çetin Çelik, Samet Kanberoğlu ve Atakan Şirin yer alıyor. – SAKARYA

haber-dereli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu